• naše weby..
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Školy, školská zařízení, knihovny, vzdělávací centra - budovy, vybavení, personál; planování

Vsetín: Modernizace základních škol - "Řemeslo má budoucnost"

Modernizace základních škol - "Řemeslo má budoucnost"

Vsetín

Práce na realizaci projektu Řemeslo má budoucnost, jejímž cílem je výrazně zmodernizovat vybrané..
Kraj Vysočina: Krajská stipendia pro budoucí hutníky, krejčí a skladníky

Krajská stipendia pro budoucí hutníky, krejčí a skladníky

Kraj Vysočina

Hutník, krejčí a skladník - Kraj Vysočina rozšířil výčet středoškolských studijních oborů, při..
Břeclav: Knihovna, co má tvář

Knihovna, co má tvář  Kulaté razítko

Břeclav

Naše knihovna je místem pro lidi a o lidech. Nejde jen o projekt, ale o soubor projektů a aktivit, kdy se knihovna otevřela lidem. Vedení a celý tým dlouhodobě organizují a vytvářejí takové aktivity, které lidi zajímají a které ji v našem městě chybí.
...více dobré praxe

videogalerie

Litoměřice: Zateplování škol a školek pokračuje (2015)

Litoměřice: Projekty pro mladé v knihovně (2015)